Tatry

Odznaka „Tatrzańskie Dwutysięczniki”

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy ze szlaku!

W zeszłym roku z inicjatywy Klubu Górskiego „Wędrowcy” Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie powstała nowa odznaka turystyczna „Tatrzańskie Dwutysięczniki”. Obejmuje ona 55 dwutysięcznych punktów szczytowych w Tatrach (w tym przełęczy) dostępnych ze szlaków turystycznych. Odznaka ta jest kierowana do szerokiego grona turystycznego, gdyż aby cieszyć się nową odznaką wystarczy wejść na 20 dowolnie wybranych dwutysięczników spośród 55 wytypowanych w regulaminie. Tyle właśnie trzeba, aby być zdobywcą I stopnia odznaki „Tatrzańskie Dwutysięczniki”. Zostawiamy przy tym wiele możliwości planistycznych w tym zakresie, pozwalających na zdobycie w ciągu jednego dnia spokojnej wędrówki nie jednego, a nawet kilku dwutysięczników. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem odznaki, jej projektem, a także promocyjnym spotem filmowym. Zapraszam również na platformę FB, gdzie uruchomiono forum sympatyków Tatr zdobywających odznakę „Tatrzańskie Dwutysięczniki”.

Od 26 lutego 2015 roku rozpoczynamy dystrybucję książeczek odznaki „Tatrzańskie Dwutysięczniki”. Jej cena wynosi 6 złotych. W przypadku wysyłki pocztowej doliczyć należy 5 złotych na pokrycie kosztów wysyłki. Zamówienia książeczek można składać na adres Oddziału, telefonicznie lub drogą mailową. Podaję namiary:

Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie
ul. Bulwarowa 37, 31-751 Kraków
telefon: 12 680-48-20 (pn-pt, godz. 10.00-15.00)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej zamówienie realizowane jest po dokonaniu przelewu na konto:

PeKaO SA O/Kraków, os. Centrum B1, Kraków
09 1240 4588 1111 0000 5485 0460

W razie pytań, szczególnie w kwestiach regulaminowych odznaki „Tatrzańskie Dwutysięczniki” jestem dla Państwa dostępny pod numerem telefonu 508-544-538. Udostępniam również swój adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z turystycznym pozdrowieniem

Marek Szala - Przewodniczący Komisji Turystyki Górskiej Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie

Kontakt

PTTK Oddział w Dobczycach
32-410 Dobczyce ul. Podgórska 1 
tel. 12 271-11-76; 505 451 570
WWW: pttk.dobczyce.pl, zamek.dobczyce.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

informacja

Szanowni Państwo powstała z przyczyn bezpieczeństwa nowa strona PTTK Oddział Dobczyce, zmienił się też szablon naszej strony i w związku z tym bardzo proszę o ew. uwagi dotyczące estetyki strony jak i jej funkcjonalności. Wszystkie informacje są skatalogowane w MENU górnym.

Polecamy

zamek dobczyce zamki gotyckie logo zamki.res.pl wirtualny zamek